Sociální rehabilitace

Samostatnost, nezávislost a zotavení.


Osobám s chronickým duševním onemocněním pomáháme lépe zvládat životní situace, které jim ztěžuje psychický stav a vážné obtíže. Společně analyzujeme jejich potřeby, rozvíjíme schopnosti a dovednosti nezbytné pro nastartování změn vedoucích k uzdravení. Ke klientům přistupujeme s ohledem na jejich individualitu, schopnosti a potenciál. Každý má svého klíčového pracovníka, se kterým plánuje péči a zapojení dalších spolupracujících odborníků.

Sociální rehabilitaci poskytujeme v přirozeném prostředí klienta i ambulantně, kontakt udržujeme i během případné hospitalizace.

Tuto službu poskytujeme bezplatně pro spádovou oblast centra Ostravy a městských obvodů Hošťálkovice, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Ves, Petřkovice, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Vítkovice, Šenov, Václavovice, Vratimov.

Dotazy týkající se sociální rehabilitace vám rádi zodpoví odborní sociální pracovníci.

KONTAKT

Mgr. Jakub Sekera
vedoucí sociální pracovník

Telefon: +420 602 121 825
E-mail: jsekera@asociacetrigon.eu

Bc. Sylvia Zmijová
sociální pracovnice

Telefon: +420 771 124 748
E-mail: szmijova@asociacetrigon.eu

Bc. Iveta Cigánová, DiS.
sociální pracovnice

Telefon: +420 778 523 546
E-mail: iciganova@asociacetrigon.eu

Registrovaná sociální služba Sociální rehabilitace je poskytována dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Tato služba je financována prostřednictvím projektu Podpora služeb sociální prevence 2022+. Projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost plus, státního rozpočtu České republiky a rozpočtu Moravskoslezského kraje. Projekt je také realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

PODPORUJÍ NÁS