Centrum vzdělávání a práce

KARIÉRA, KOMUNIKACE A SPOKOJENOST.


Osoby s duševním onemocněním, případně jiným zdravotním postižením podporujeme v návratu na trh práce. Důraz vždy klademe na kariérové preference každého zájemce. Pomáháme při komunikaci s možným zaměstnavatelem, připravujeme na pracovní pohovor, zajišťujeme podporu v prvních dnech zaměstnání i exkurze do firem.
Podporované zaměstnávání je služba poskytovaná formou poradenství, individuálních konzultací a skupinových nácviků.

Lidé se zdravotním postižením, kteří ukončili školní docházku nebo se ocitli bez práce a hledají možnost pracovního uplatnění nebo praxi, u nás získají zkušenosti v několika praktických oborech. V přátelském kolektivu si osvojí zkušenosti s údržbou interiérů, budov a zahrad, naučí se opravit nábytek, vyrábět dekorace, upravovat ošacení a podobně.
Pracovní rehabilitace jsou službou poskytovanou ve spolupráci s Úřadem práce –krajskou pobočkou v Ostravě, a to podle individuálních potřeb klienta, po dobu 3-6 měsíců, v průměru 10 hodin týdně. Pracovní zkušenost lze získat prostřednictvím přípravy na práci, která je sjednávána na dobu 3-6 měsíců s dotací 4-6 hodin denně, podle doporučení lékaře.

KONTAKT

Bc. Kateřina Neuvirtová, DiS.
pracovní konzultantka

Telefon: +420 770 164 382
E-mail: kneuvirtova@asociacetrigon.eu

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

PODPORUJÍ NÁS