Rubriky
Novinky

Zóna klidu a toho nejlepšího, co jen může mléčný bar nabídnout

Mléčný bar NAPROTI otevřel v samotném centru Ostravy před deseti roky. Nenajdete tu klasický personál ani uspěchané zákazníky. Namísto toho zde dostanete výbornou kávu, dát si můžete vynikající jahodový koktejl nebo nadýchanou palačinku.

A co v bohaté nabídce nejrůznějších delikates v navštěvovaném Naproti plném chutí nikdy neschází? Pohoda a všudypřítomná dobrá nálada, což potvrdili ti, kdo se zúčastnili prvních dnů focení charitativního kalendáře k desátým narozeninám baru. Za plného provozu se mezi stojany se světly a soustředěným fotografem a produkční proplétali překvapení hosté. Focení si každopádně užili úplně všichni. „Je to úplně jiná práce než v ateliéru. Mám rád akci, energii a bezprostřednost. Lidem, kteří sem od rána přicházeli jsme sice trochu narušili klidovou zónu, ale na druhou stranu bylo na Kostelní ulici v baru i předzahrádce trochu víc hlasitěji a veseleji,“ směje se fotograf Jiří Zerzoň.

Charitativní kalendář NAPROTI bude představen a pokřtěn na slavnostním večeru Křišťálový kamínek 2022 podzimních Evropských dnů handicapu.       

PODPORUJÍ NÁS