Rubriky
Novinky

Krásné a pohodové vánoční svátky i celý příští rok

Asociaci TRIGON a veškeré její aktivity a činnosti není třeba představovat. Patnáct let působí v neziskovém sektoru. S úspěchy i prohrami, jak už to ostatně bývá. Ale jedna věc je neměnná. Všechno, co v TRIGONU dělají, je naplňuje neutuchající energií. „Ve své blízkosti mám plno pracovitých, odhodlaných a samostatných spolupracovníků s nápady, kterým se u nás meze a limity nekladou. Máme toho hodně společného – nadšení pro věc, víru v sebe sama, ambice pomáhat a také to, že NE není pro nikoho z nás žádnou odpovědí,“ říká ředitelka Olga Rosenbergerová, která učinila z organizace konkurenceschopnou a respektovanou značku.

TRIGON se vyšvihnul mezi českou špičku. Možná, nebo právě proto, že se snaží držet stále platných slov Abrahama Lincolna, který svého času prohlásil: svět si nezapíše a ani nezapamatuje, co jsme kdy řekli, ale nikdy nezapomene na to, co jsme udělali.

„Za našimi úspěchy stojí řada lidí. Chci poděkovat nejen celému týmu asociace za spolupráci, ale také našim partnerům a sponzorům za podporu. Vám všem ostatním přeji příjemné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do nového roku 2022. Užijme si nadcházející dny a držme si palce, ať je ten příští rok o něco klidnější,“ vzkazuje Olga Rosenbergerová.

PODPORUJÍ NÁS